Markýzy Brno 

create_photo.php6

K čemu slouží markýzy Brno? Markýzy se využívají k zastínění odpočinkových i užitkových ploch, předzahrádek a výkladních skříní. Stín Šotek nabízí širokou škálu typů a barev látek, které jsou upraveny impregnací. Impregnace zajisít stálou barevnosti markýz a zvýšení odolnosti vůči nečistotám a plísním.

Markýzy Brno - specifikace

Jedná se o výsuvné ramenové markýzy Brno včetně kazetových, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky s nejpřísnějšími požadavky na tyto výrobky.

Výčet typů a charakteristiku markýz naleznete v tabulce vpravo. Ukázky a fotky markýz Brno naleznete na konci stránky v referencích. 

Tabulka typů

Název produktuParametry

Okenní markýzy Brno

Okenní nebo též fasádní markýzy Brno svým stínícím efektem plně nahrazují venkovní žaluzie nebo rolety. Používají se ke svislému zastínění oken, balkonů, zimních zahrad a velkých zasklených ploch. Typ Model.

Balkónové markýzy Brno

Balkónové markýzy Jihlava jsou potřebným doplňkem balkónů a lodžií panelových i rodinných domů. Zajistí ochranu soukromí a rozšíří možnosti využití balkónů bez ohledu na vnější klimatické podmínky. Typ Metro.

Terasové markýzy Brno

Poskytují příjemnou ochranu před slunečním svitem a zářením, nepotřebují žádné podpěry a velmi snadno se obsluhují. Typ Delta a Uni.

Kazetové markýzy Brno

Kazetové provedení markýzy Třebíč ocení hlavně nároční zákazníci se smyslem pro dokonalý design. Typ Lexus box.

Hotelové markýzy Brno

Ideální markýzy pro gastronomická zařízení, terasy rodinných domků, sportovní areály, autosalony apod. Typ Azur, Herkules, Jumbo.

 

Korbové markýzy Brno

Tvoří výrazný architektonický prvek výkladů, oken a vstupů na obchodech, restauracích, hotelech a prodejních stáncích. Typ San Remo, Monte Carlo, Cannes, San Tropez, Valencia, Venezia, San Sebastian, Palermo, Dubrovnik.

Pergolové markýzy Brno

Pergolové markýzy nacházejí široké uplatnění při krytí teras, zahrádek, kaváren, restaurací a hotelů. Typ Korzo Q, Pergola.

Verandové markýzy Brno

Markýza KOMFORT ochrání před slunečním žárem a díky speciálnímu sklo-plastovému materiálu SCREEN odrazí až 91 % tepelných paprsků zpět do prostoru. Typ Komfort a Komfort 2.

Dvojité markýzy Brno

Ideální řešení pro zastínění velkých ploch ve volném prostoru na zahrádkách restaurací a hotelů. Typ Quatro, Multiplex basic, Multiplex premium, Singleplex, Maximus.

Tunelové markýzy Brno

Používají se především jako impozantní vstupy a zastínění zahrádek gastronomických zařízení, bazénů, diskoték i jako dočasné přístřešky pro parkování vozidel. Typ Tunel standard, Tunel samosvojný.

Speciální markýzy Brno Speciální markýzy jsou ideálním zastřešovacím prvkem letních zahrádek, bazénů, průchodů, atik, stadionů, kolonád a jiných lázeňských a veletržních ploch. Tip Plošné pokrytí.
Dočasné zastřešení konstrukce Brno Dočasná zastřešovací konstrukce je výborný zastřešovací prvek pro letní zahrádky, při cateringových akcích, sezónních výstavách apod. Tip DZK rectangular II.
Příslušenství k markýzám Brno K markýzám nabízíme široký výběr příslušenství. Motory, ovládání, automatika, stříšky, bočnice a plůtky, lankové sklápění, podpěry a rošty, krycí systém.
Potahy k markýzám Brno Potahové látky vybíráme takové, aby byly splněny požadavky zákazníka na barvu, odolnost, potisk a typ markýzy. Materiál acryl, PVC super, digital w/p, screen.
 

Reference - ukázky markýz Brno