Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie patří stále mezi nejžádanější způsoby protisluneční ochrany. Vyznačují se svojí jednoduchostí, rychlostí montáže a cenovou dostupností. Jsou použitelné prakticky do všech typů a tvarů oken.

Výhody horizontálních žaluzií

Výhodou klasických žaluzií je plynulá regulace světla bez vedlejšího světelného efektu. Svými hliníkovými lamelami jsou klasické žaluzie vhodné i do vlhkých místností. Na rozdíl od látky totiž neabsorbují vlhkost a jsou tak odolné vůči plísním.

Naše žaluzie se vyznačuje širokou možností výběru z pestré barevné škály lamel a zaručují jedinečnost a originalitu každé vyrobené žaluzie.

Žaluzie si můžete prohlédnout u nás na pobočce v Brně nebo si prohlédněte níže přiloženou fotogalerii. Alternativou k horizontálním žaluzím jsou vertikální žaluzietextilní či bambusové roletky. 

Tabulka typů

Název produktuParametry
Isoline
Isoline se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a eurooken. Její předností je jednoduchost, cenová dostupnost a minimální údržba.
Isoline Loco
Model žaluzie Isoline dodává svému designu plechovou krycí lištou Loco moderní a špičkovou řadu nejlepšího modelu v typové nabídce.
Isoline Prim
Žaluzie Isoline prim je novým nástupcem starší řady Isoline a Isoline Loco. Díky spojení horního profilu a krycí lišty v jeden celek vzniklo kompaktní řešení, které odstraňuje neduhy předchozích generací.

Reference

IMG 20200605
IMG 20200914 110541 – kopie
IMG 20200914
IMG 20201104
atyp-1-jpg
atyp-zaluzie-jpg
bilovice-jpg
drevena-zaluzie-jpg
lamely-drevo-hz-25-jpg
lamely-drevo-jpg
pc020019-jpg
troubasko-jpg
troubsko-atyp-2-jpg
troubsko-atyp-4-jpg
Joomla SEF URLs by Artio

KDE NÁS NAJDETE?

Copyright © 2017 Stín a Šotek. Všechna práva vyhrazena.
#AGENTura Weboo
Partneři: OknaProVás.cz
TEXTIL HORNÍČEK