Markýzy

Markýzy se využívají k zastínění odpočinkových i užitkových ploch, předzahrádek a výkladních skříní. Stín Šotek nabízí širokou škálu typů a barev látek, které jsou upraveny impregnací. Impregnace zajistí stálou barevnost markýz a zvýšení odolnosti vůči nečistotám a plísním.

Specifikace

Jedná se o výsuvné ramenové markýzy včetně kazetových, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky s nejpřísnějšími požadavky na tyto výrobky. Výčet typů a charakteristiku markýz naleznete v tabulce vpravo. Ukázky a fotky markýz naleznete na konci stránky v referencích.

Tabulka typů

Název produktu Parametry
Okenní markýzy
Okenní nebo též fasádní markýzy svým stínícím efektem plně nahrazují venkovní žaluzie nebo rolety. Používají se ke svislému zastínění oken, balkonů, zimních zahrad a velkých zasklených ploch. Typ Model.
Balkónové markýzy
Balkónové markýzy jsou potřebným doplňkem balkónů a lodžií panelových i rodinných domů. Zajistí ochranu soukromí a rozšíří možnosti využití balkónů bez ohledu na vnější klimatické podmínky. Typ Metro.
Terasové markýzy
Poskytují příjemnou ochranu před slunečním svitem a zářením, nepotřebují žádné podpěry a velmi snadno se obsluhují. Typ Delta a Uni.
Kazetové markýzy
Kazetové provedení markýzy ocení hlavně nároční zákazníci se smyslem pro dokonalý design. Typ Lexus box.
Hotelové markýzy
Ideální markýzy pro gastronomická zařízení, terasy rodinných domků, sportovní areály, autosalony apod. Typ Azur, Herkules, Jumbo.
Korbové markýzy
Tvoří výrazný architektonický prvek výkladů, oken a vstupů na obchodech, restauracích, hotelech a prodejních stáncích. Typ San Remo, Monte Carlo, Cannes, San Tropez, Valencia, Venezia, San Sebastian, Palermo, Dubrovnik.
Pergolové markýzy
Pergolové markýzy nacházejí široké uplatnění při krytí teras, zahrádek, kaváren, restaurací a hotelů. Typ Korzo Q, Pergola.
Verandové markýzy
Markýza KOMFORT ochrání před slunečním žárem a díky speciálnímu sklo-plastovému materiálu SCREEN odrazí až 91 % tepelných paprsků zpět do prostoru. Typ Komfort a Komfort 2.
Dvojité markýzy
Ideální řešení pro zastínění velkých ploch ve volném prostoru na zahrádkách restaurací a hotelů. Typ Quatro, Multiplex basic, Multiplex premium, Singleplex, Maximus.
Tunelové markýzy
Používají se především jako impozantní vstupy a zastínění zahrádek gastronomických zařízení, bazénů, diskoték i jako dočasné přístřešky pro parkování vozidel. Typ Tunel standard, Tunel samosvojný.
Speciální markýzy
Speciální markýzy jsou ideálním zastřešovacím prvkem letních zahrádek, bazénů, průchodů, atik, stadionů, kolonád a jiných lázeňských a veletržních ploch. Tip Plošné pokrytí.
Dočasné zastřešení
Dočasná zastřešovací konstrukce je výborný zastřešovací prvek pro letní zahrádky, při cateringových akcích, sezónních výstavách apod. Tip DZK rectangular II.
Příslušenství k markýzám
K markýzám nabízíme široký výběr příslušenství. Motory, ovládání, automatika, stříšky, bočnice a plůtky, lankové sklápění, podpěry a rošty, krycí systém.
Potahy k markýzám
Potahové látky vybíráme takové, aby byly splněny požadavky zákazníka na barvu, odolnost, potisk a typ markýzy. Materiál acryl, PVC super, digital w/p, screen.

Reference

Markýzy
Markýza korbová
u-tomana
Markýzy
Markýzy
u-tomana
u-tomana
Markýzy
Markýzy
Markýzy
p6090064-jpg
markyza-jpg
markyza-azur-10x3-jpg
markyza-azur-jpg
pergola-jpg
markyza-klika-jpg
markýzy
p8080006-jpg
roleta-jaz-32-jpg
u-tomana
markyza-4x2-jpg
x3-5-jpg
Markýzy
Markýza Pergola
Markýzy
Markýzy
Markýzy
Markýzy
Markýzy
Markýzy
Markýzy
Markýzy
Markýzy
Markýzy
MarkýzaDO
Markýza
zebetin-ceska-019-jpg

KDE NÁS NAJDETE?

Copyright © 2017 Stín a Šotek. Všechna práva vyhrazena.
#AGENTura Weboo
Partneři: OknaProVás.cz
TEXTIL HORNÍČEK