Textilní roletky

Textilní roletky jsou vhodným řešením pro obdelníková okna a pro zastínění v převážné většině standardních tvarů. Nabízejí možnost celkového stínícího efektu. Vynikají svojí jednoduchostí, spolehlivostí a variabilitou.

Široká nabídka dekorů látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění s interiérem. Nabízí také možnost použití dekorů s dětskými motivy vhodnými do dětských pokojů.

Tabulka typů

Název produktuParametry
Jazz 19
Jednoduchá, volně visící textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky, určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď do šíře 150 cm
Jazz 25
Jednoduchá, volně visící textilní roletka JAZZ 25 s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky. Roletka je určená určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď do šíře 200 cm.
Jazz 32
Jednoduchá, volně visící textilní roletka JAZZ 32 s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky, určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď do šíře 300 cm.
Collete Plus
Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami. Určená pro montáž na křídlo okna.
Optima
Roletka Optima s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem, který je uložen v hliníkovém boxu. Látka je vedena v hliníkových vodících lištách. Je určená pro montáž na křídlo okna. Roletka nezmenšuje světlost rámu. Montáž nepoškozuje rám okna.
Stream
Textilní roletka Stream tradiční konstrukce s pružinovým pohonem navíjení látky, určená pro montáž na křídlo okna, do ostění nebo přímo na zeď.
Stream-S
Textilní roletka Stream-S tradiční konstrukce s pružinovým pohonem navíjení látky, určená pro montáž do křídla střešního okna.
Legend
Textilní roletka Legend s dokonalým designem a reprezentativním vzhledem, ovládaná pružinou v hřídeli, přímo určená pro montáž do křídla střešního okna.

Reference

roleta-jaz-32-jpg
roleta-jaz-jpg
roletka-1-jpg
roletka-jazz-jpg
roletka-latkova-2-jpg
roletka-stres-okno-3-jpg
roletky-latkove-jpg
rolety
rolety
Joomla SEF URLs by Artio

KDE NÁS NAJDETE?

Copyright © 2017 Stín a Šotek. Všechna práva vyhrazena.
#AGENTura Weboo
Partneři: OknaProVás.cz
TEXTIL HORNÍČEK