Uncategorised

Děkujeme, odeslání proběhlo úspěšně

Vaše zpráva byla v pořádku doručena na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejpozději do 48 hodin se Vám ozveme zpět.

Telefonní kontakt +420 606 738 758

  • Přečteno: 49087

Stínící technika Brno

Individuálně zaměříme, vyrobíme a nainstalujeme veškerou stínící techniku na míru a za skvělé ceny.

STÍNÍCÍ TECHNIKA BRNO

Stěžejním produktem firmy Jaroslav Šotek je stínící technika. Zabývá se prodejem a montáží okenních a dveřních sítí proti hmyzu, rolet, shrnovacích a skládacích plastových dveří, garážových vrat, vanových zástěn a přepotahem markýz. Ve svém portfoliu produktů nabízí také markýzy a kvalitní vnitřní a venkovní žaluzie. Spolu s těmito výrobky nabízí Jaroslav Šotek i plnohodnotný servis se 100% zárukou kvality. Stínící technika, rolety i sítě proti hmyzu jsou dnes nedílnou součástí každého moderního okna. Společnost se soustředí především na oblast Brna, Třebíče a Jihlavy a kromě toho působí také jako certifikovaná montážní firma pro Velux.

STÍN ŠOTEK - PARAPETY, ŽALUZIE A MARKÝZY

V našem portfoliu najdete širokou nabídku produktů z celé oblasti stínící techniky. U nás si vyberete z rozmanité nabídky markýz, horizontálních a vertikálních žaluzií, venkovních žaluzií a textilních nebo bambusových roletek. Velmi oblíbenými jsou u zákazníků sítě proti hmyzu, slunečníky, plastové a dřevotřískové parapety, sprchové zástěny a také sekční nebo roletová garážová vrata. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Změříme, vyrobíme a nainstalujeme vám kompletní řešení na míru dle vašich požadavků. Naše služby jsme vám schopni poskytnout v oblasti Brna, Třebíče nebo Jihlavy.

Číst dál: Stínící technika Brno

  • Přečteno: 62088

Slunečníky

Slunečníky

Když není možné zastínit terasu jinak, je nevhodnějším řešením kvalitní, technicky dobře zpracovaný a proti nepřízni počasí odolný slunečník. Velikost klobouku zvolte podle toho, jak velkou plochu zabírá zahradní nábytek k posezení. Místo kulatého tvaru si můžete vybrat i slunečník čtvercový, obdélníkový nebo víceúhelníkový. U nás si můžete vybrat z široké škály barev a typů.

Tabulka typů

Teleskopický maxi slunečník Florida je nejpoužívanějším typem především v oblasti gastronomie.

Slunečník Monaco má díky systému luck-up zcela jedinečný způsob otevírání a zavírání. Není teleskopický, ale nemá ani kladky a lanko.

Robustní typ slunečníku Gastro má klasické ovládání pomocí lanka s dvojitou kladkou. Pohodlné zajištění v otevřené poloze umožňuje tlačítko PUSH.

Odlehčená, ekonomická, ale stabilní konstrukce – to je slunečník PRIVAT. Otevírání a zavírání slunečníku je zajištěno klasicky pomocí lanka s dvojkladkou.

Reference

Číst dál: Slunečníky

  • Přečteno: 5660

Garážová vrata rolovací

Garážová vrata rolovací

Rolovací garážová vrata jsou vhodná nejen při výstavbě nových objektů, ale je možné jimi nahradit i vrata stávající. Lamely jsou dodávány v široké škále, vrata mohou být doplněna i o lamely s větracími mřížkami nebo průhlednými okénky ve stejném barveném odstínu. Vícenásobným lakováním lamel při jejich výrobě je dosaženo vysoké odolnosti proti povětrnostním vlivům a stálobarevnosti.

Materiálem lamel jsou robustní válcované profily plněné polyuretanovou pěnou. Ta ještě zvyšuje mechanickou odolnost a zaručuje efektivní tepelnou izolaci garážových rolovacích vrat. Mimo to k vratům nabízíme doplňky zvyšující komfort při jejich používání, např. dálkové ovládání.

Tabulka typů

Lamela šíře 55 mm.

Lamela šíře 77 mm.

Reference

Číst dál: Garážová vrata rolovací

  • Přečteno: 5177

Plastové shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře

Plastové shrnovací dveře jsou praktickým bytovým doplňkem, který zabírá minimální prostor ve vašem interiéru. Tento typ dveří lze použít místo klasických dveří a všude tam, kde chcete uspořit místo a také zlepšit vzhled prostředí. Shrnovací plastové dveře (šoupačky) jsou snadno a rychle namontované nejen do každého stavebního otvoru, ale i do stávajících zárubní.

Kam se hodí plastové shrnovací dveře?

Plastové shrnovací dveře jsou určeny pro montáž ve vnitřních prostorech bytů nebo kanceláří. Velmi často se využívají ve výklencích, šatnících nebo skříních. Mohou být vyrobeny v jednokřídlém nebo dvoukřídlém provedení a s mechanickým uzavíráním, magnetem nebo zámkem.

Barevná kolekce lamel nabízí 10 různých odstínů, možnosti provedení jsou plné, prosklené, prosklenné do 2/3, a nebo atypické prosklení dle požadavků zákazníka.

V prosklení je nabídka dvou typů MOLATO – hladká výplň v barvě čiré a kouřové, NIAGARA – výplň s kresbou v barvě čiré a kouřové.

Tabulka typů

Plné bez prosklení.

Tři řady oken na výšku.

Čtyři řady oken na výšku.

Dle požadavku zákazníka.

Reference

Číst dál: Plastové shrnovací dveře

  • Přečteno: 26985

KDE NÁS NAJDETE?

Copyright © 2017 Stín a Šotek. Všechna práva vyhrazena.
#AGENTura Weboo
Partneři: OknaProVás.cz
TEXTIL HORNÍČEK