Venkovní rolety

Venkovní rolety jsou velmi oblíbeným exteriérovým stínícím prvkem. Především u novostaveb a rodinných domů se stávají neodmyslitelnou součástí oken. Hliníkové venkovní rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod. Vynikající protisluneční ochranu, výborné izolační vlastnosti díky zatepleným hliníkovým lamelám a také dokonalé uzavření lamel snižuje nežádoucí hluk přicházející s exteriéru.

Venkovní rolety také chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost. Uživatelé také oceňují zvýšenou ochranu proti vloupání do domu v jejich nepřítomnosti.

Tabulka typů

Název produktuParametry
Radix
Předokenní roleta Radix je určena pro dodatečnou montáž do ostění. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt.
Radix R1
Předokenní roleta Radix R1 určena pro dodatečnou montáž do ostění. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt.
Radix R2
Předokenní roleta Radix R2 je určena pro dodatečnou montáž do ostění. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt.
Covert
Předokenní rolety Covert je určena pro montáž do novostaveb při rekonstrukcích a zateplování. Skládá se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt.
Combi
Předokenní rolety Combi je určena pro montáž jako součást plastového okna jak u novostaveb, tak při rekonstrukcích. Roletový box je sestaven z plastových bloků v bílé nebo hnědé barvě s možností potažení renolitovou fólií.

Reference

al-roleta-sit-jpg
al-roleta-zl-dub-jpg
al-rolety-dal-ovladani-jpg
foto026-jpg
foto027-jpg
foto028-jpg
roleta-zaomytatelna-jpg
snimek-063-jpg
venkovni-roleta-pvc-jpg
venkovni-rolety-jpg
Joomla SEF URLs by Artio

KDE NÁS NAJDETE?

Copyright © 2017 Stín a Šotek. Všechna práva vyhrazena.
#AGENTura Weboo
Partneři: OknaProVás.cz
TEXTIL HORNÍČEK