Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie patří k široce používaným stínícím exteriérovým prvkům. Venkovní žaluzie jsou oblíbeným řešením pro průmyslové a administrativní budovy, výrobní haly a polyfunkční domy, kde působí i jako výrazný designový prvek. Zachycují přímé sluneční záření a chrání tak před jeho škodlivými účinky.

Čím jsou naše venkovní žaluzie jedinečné?

Venkovní žaluzie dokážou zachytit poryvy větru, omezují hluk a svým stíněním velmi účinně ovlivnit tepelné klima v interiéru. Technické provedení venkovních žaluzií dovoluje plynule regulovat intenzitu slunečního záření v interiéru. Přičemž světlo je rovnoměrně rozloženo na celé ploše okna.

Venkovní žaluzie si můžete prohlédnout na pobočce v Brně. Fotky z realizovaných projektů najdete na konci stránky v referencích.

Alternativou k venkovním žaluziím jsou venkovní rolety.

Tabulka typů

Název produktu Parametry
Venkovní žaluzie
Brno C 65
Žaluzie mají lamely ve tvaru C se zaválcovaným těsnícím profilem, oboustranně barvené, o šířce 65 mm. Jsou specifické tím, že jsou schopny odstínit až 85% slunečního záření.
Venkovní žaluzie
Brno C 70
Žaluzie mají lamely ve tvaru Z o šířce 70 mm se zaválcovaným těsněním, které jsou vedeny ve vodících lištách. Jsou specifické tím, že jsou schopny odstínit až 85% slunečního záření.
Venkovní žaluzie
Brno C 80
Žaluzie s lamelou C 80 jsou nejrozšířenějším typem. Jsou osazeny lamelami C 80, které jsou vedeny po stranách ve vodících lištách. Žaluzii je možné ovládat manuálně pomocí kliky, motorem s vypínačem nebo motorem na dálkové ovládání.
Venkovní žaluzie
Brno Z 90
Žaluzie Z 90 mají lamely ve tvaru Z, což umožňuje lepší domykatelnost než u lamely tvaru C. Na spodní straně lamel je těsnění, snižující hlučnost při dovírání lamel a poryvu větru. Žaluzii je možné ovládat manuálně pomocí kliky, motorem s vypínačem, nebo motorem na dálkové ovládání.
Venkovní žaluzie
Brno EXT 50, INT 50
Žaluzie EXT 50 má boční vedení ocelovým lankem. Horní profil společně s balem lamel je možné překrýt krycím plechem. Žaluzie INT 50 je bez vodících lanek.

Reference

CAM
Venkovnížaluzie
Venkovnížaluzie
Venkovnížaluzie
Venkovnížaluzie
Venkovnížaluzie
Venkovnížaluzie
Venkovnížaluzie
Venkovnížaluzie
Venkovnížaluzie
Venkovnížaluzie
c-65-jpg
c-65-stribrna-jpg
f-80-jpg
p9100034-jpg
pa200098-jpg
pa200100-jpg
pc130029-jpg
snimek-017-jpg
venkovn-aluzie

KDE NÁS NAJDETE?

Copyright © 2017 Stín a Šotek. Všechna práva vyhrazena.
#AGENTura Weboo
Partneři: OknaProVás.cz
TEXTIL HORNÍČEK