Skip to main content

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie patří stále mezi nejžádanější způsoby protisluneční ochrany. Vyznačují se svojí jednoduchostí, rychlostí montáže a cenovou dostupností. Jsou použitelné prakticky do všech typů a tvarů oken.

Výhodou klasických žaluzií je plynulá regulace světla bez vedlejšího světelného efektu. Svými hliníkovými lamelami jsou klasické žaluzie vhodné i do vlhkých místností. Na rozdíl od látky totiž neabsorbují vlhkost a jsou tak odolné vůči plísním. Naše žaluzie se vyznačuje širokou možností výběru z pestré barevné škály lamel a zaručují jedinečnost a originalitu každé vyrobené žaluzie.

Žaluzie si můžete prohlédnout u nás na pobočce v Brně nebo si prohlédněte níže přiloženou fotogalerii. Alternativou k horizontálním žaluzím jsou vertikální žaluzie, textilní či bambusové roletky.

  • ISOLINE

    Isoline se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken a eurooken. Její předností je jednoduchost, cenová dostupnost a minimální údržba.

  • ISOLINE LOCO

    Model žaluzie Isoline dodává svému designu plechovou krycí lištou Loco moderní a špičkovou řadu nejlepšího modelu v typové nabídce.

  • ISOLINE PRIM

    Žaluzie Isoline prim je novým nástupcem starší řady Isoline a Isoline Loco. Díky spojení horního profilu a krycí lišty v jeden celek vzniklo kompaktní řešení, které odstraňuje neduhy předchozích generací.